Sport

04.03.2021

Talentovana mlada glumica Biljana Čekić bila je gošća fudbalskog kluba Borac iz Banja Luke.

Mlada Biljana u filmu Dara iz Jasenovca glumi naslovnu ulogu, a ceo region saglasan je sa time da je više nego uspešno iznela teško breme koje je stavljeno na njena pleća. Tako misli i kapiten Borca Stojan Vranješ.

- Hvala Biljani što je došla iz Novog Pazara da nas podrži i da nas upozna. Čuo sam da je prvi put da je u Banjaluci, nadam se da nije poslednji put, voleli bismo da je ugostimo na utakmici. Neverovatno je da je sa toliko godina odigrala takvu ulogu. Želim joj sve najbolje u glumačkoj karijeri - rekao je Stojan Vranješ kapiten Borca.

Biljana je prilikom posete dobila dres i aplauze celog tima.

- Život mi se promenio preko noći. Iznenađena sam i srećna. Jeste malo naporno, ali sve mi se to sviđa - rekla je Biljana.

Biljana je upoznala i očarala sve fudbalere prvog tima Borca, a jedan od njih je i nekadašnji fudbaler Partizana Marko Jovanović.

 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели ФК Борац Бања Лука (@fkboracbanjaluka)

FOTO: FK Borac Banja Luka / Instagram

cinn_gdn_general_jul3__vesti-regiona_1