Ante Vukušić, izdanak škole fudbala splitskog Hajduka i nekadašnji reprezentativac Hrvatske, pojačao je lazarevačku Kolubaru.
Superligaš je tu vest obelodanio na svom Instagram nalogu, a napadač dolazi u Srbiju nakon velikog internacionalnog iskustva.
"Sinjski dijamant" je stigao u Hajduk 2007. godine kao 16-godišnjak, a tokom mandata u splitskom velikanu prošao je sve mlađe kategorije hrvatske reprezentacije, a upisao je nastup i u seniorskoj selekciji.
Iz Hajduka je otišao u Peskaru, odakle je išao u Švajcarsku i Belgiju, pa u Nemačku, a između ostalog nastupao je i u Poljskoj, Sloveniji i Rumuniji. Prethodnu sezonu proveo je u Bosni i Hercegovini, u ekipi Tuzla Siti za koju nije uspeo da postigne gol.