Sport

25.06.2026

Angelina Topić zauzela drugo mesto na mitingu u Zagrebu

Srpska atletičarka Angelina Topić zauzela je danas drugo mesto u disciplini skok u vis na Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu.

Topić je preskočila 1,95 metara, kao i Australijanka Elenor Paterson pa su njih dve podelile drugo mesto.

Srpska atletičarka je preskočila 1,85 metara; 1,90; 1,93 i 1,95, a na 1,99 je tri puta bila neuspešna.

Prvo mesto osvojila je Ukrajinka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa 1,97 metara.

FOTO: Printskrin 

cinn_gdn_general_jul3__vesti-regiona_1